Dla firm

Ubezpieczenia firmowe obejmują zarówno majątek trwały taki jak budynki, lokale usługowe, magazyny, maszyny i urządzenia, wyposażenie biura, elektronika, oszklenia i inne elementy zakresem od ognia i innych zdarzeń losowych oraz kradzieży, jak i samochody służące do działalności gospodarczej. Ubezpieczenie OC i AC dla pojedynczych pojazdów jak i flot.

Dla firm które uczestniczą w przetargach przygotowujemy ubezpieczeniową gwarancję wadialną, a po wygraniu przetargu gwarancję dobrego wykonania kontraktu , gwarancję wad i usterek

Prowadząc firmę należy pamiętać o możliwości nieprzewidzianych zdarzeń związanych z wykonywaną działalnością w tej kwestii bezpieczeństwo i stabilność finansową w razie szkody zapewni ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia.

Ubezpieczenia firmowe charakteryzują się dużą elastycznością i indywidualnym podejściem do potrzeb firmy z uwagi na ich profil działalności zaczynając od aptek, zakładów fryzjerskich, sklepów, piekarnie, biura, poprzez wspólnoty mieszkaniowe, czy też firmy produkcyjne, firmy remontowe, deweloperów.

Skontaktuj się z doradcą w sprawie szczegółów oferty.

Strona korzysta z plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.