Dom i mieszkanie

Ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych ochroni kompleksowo Twój majątek i rodzinę, jest również wymagane kiedy nieruchomość jest zabezpieczeniem kredytu. Dom lub mieszkanie ubezpieczyć można w podstawowym jak i rozszerzonym zakresie, zarówno od ognia jak i kradzieży lub dewastacji. Zakres może obejmować m.in.: stałe elementy, wyposażenie, budynek gospodarczy, obiekty małej architektury, oszklenia i inne elementy Twojego majątku.

Indywidualne i elastyczne rozwiązania zarówno dla właścicieli nieruchomości, najemców jak i wynajmujących.

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym dla siebie i domowników obejmuje szkody wyrządzone przez Ciebie lub członków Twojej rodziny osobom trzecim na terenie domu lub poza nim i są związane z czynnościami życia codziennego. Najczęściej ubezpieczenie to sprawdza się w przypadku zalania sąsiada, ale nie tylko. Ubezpieczenie to dotyczy także szkód powstałych w związku z: posiadaniem zwierząt domowych, na przykład jeżeli Twój pies pogryzie Twojego gościa, lub jeśli Twoje dziecko porysuje czyjś samochód, wybije szybę i inne.

O szczegóły zapytaj doradcę.

Strona korzysta z plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.