Samochód

Ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych jest obowiązkowe i chroni posiadacza lub kierującego pojazdem przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonych przez niego osobom trzecim lub na ich mieniu. Ubezpieczyciel wypłaca odszkodowanie na rzecz poszkodowanego do ustalonej w umowie sumy gwarancyjnej. Ustawa z dnia 22 maja 2003r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz.U. Nr 124 poz 1152) szczegółowo reguluje zasady tego ubezpieczenia.

Ubezpieczenie autocasco (AC) jest dobrowolnym ubezpieczeniem skierowanym dla właścicieli pojazdów mechanicznych. Gwarantuje ubezpieczenie pojazd od uszkodzenia, zniszczenia lub kradzieży. Ubezpieczenie AC jest dopasowywane indywidualnie do potrzeb klienta.

Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażera obejmuje najbardziej dotkliwe następstwa nieszczęśliwych wypadków samochodowych, takie jak śmierć, inwalidztwo, uszczerbek na zdrowiu dla kierowcy i pasażerów.

Assistance natychmiastowa pomoc dla kierowcy i pasażerów, niezbędny w razie wypadku drogowego i awarii, gwarantuje m.in.: holowanie, naprawę na miejscu, pojazd zastępczy, dowóz paliwa, infolinię i inne w zależności od zakresu.

Sprawdź ofertę u doradcy.

Strona korzysta z plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.